Wyszukaj produkt

Oprogramowanie CompuTrace

Drukuj
Opis

Program CompuTrace słuzy do projektowania systemów ogrzewania elektrycznego.Program po wprowadzeniu danych charakterystycznych dla danego projektu generuje szczegółowe wyniki zawierające dane elektryczne i cieplne danego systemu ogrzewania elektrycznego wraz z listą materiałów niezbędnych do realizacji projektu.

 

CompuTrace umożliwia wykonanie projektu w zakresie:
  • utrzymania temperatury,
  • ochrony przeciwko zamarzaniu,
  • podgrzewania zarówno w przypadku krótkich odcinków rurociągów jak i kompletnych instalacji technologicznych.

Każdy z projektów można wykonać przy użyciu: taśm samoregulujących, przewodów,kabli o stałej mocy, taśm grzejnych z ograniczeniem mocy.

Wszystkie obliczenia wykonane przy użyciu oprogramowania CompuTrace są zgodne z obowiązującymi normami elektrycznymi.Wyniki wykonanego projektu można zaprezentować za pomocą pięciu różnych gotowych raportów. 

Wszystkie raporty mogą zostać wyeksportowane do programu Microsoft Excel w celu elektronicznej edycji.
Przy projektowaniu instalacji ogrzewania z użyciem programu CompuTrace możliwe jest wykonanie instalacji stabilizowanej temperaturowo w danej klasie bez użycie termostatów, z jednoczesnym zachowaniem wymagań certyfikatu ATEX.

Materiały do pobrania

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.