AMATECH to firma inżynierska specjalizująca się w projektowaniu, doborze, produkcji, dostawach oraz serwisie rozwiązań z zakresu oświetlenia awaryjnego, urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym i elektrycznych systemów grzewczych.

W branży elektrotechnicznej istniejemy od 1996 roku. W zakresie swojej działalności towarzyszymy inwestorom, projektantom, wykonawcom i użytkownikom na każdym etapie inwestycji - od koncepcji, fazy projektowej, przez wykonawczą, aż po okres użytkowania. Wykorzystując bogate doświadczenie realizujemy również inwestycje kompleksowo „pod klucz” w obiektach komercyjnych, jak również przemysłowych.

Oferujemy naszym klientom rozwiązania oparte o najwyższej jakości produkty oraz doświadczenie związane z ich aplikacją. Przy doborze urządzeń korzystamy przede wszystkim z własnych produktów oraz rozwiązań wiodących światowych firm. Jesteśmy pionierem innowacyjnych rozwiązań technicznych stanowiących odpowiedź na indywidualne potrzeby naszych klientów.

Partnerzy współpracujący z AMATECH otrzymują:

  • elastyczność rozwiązań
  • indywidualną opiekę specjalistów stacjonarnych i terenowych
  • wsparcie związane z doradztwem technicznym i projektowym
  • pewność i bezpieczeństwo zastosowania rozwiązań w zgodzie z aktualnymi przepisami
  • szkolenia w zakresie projektowania, montażu i konserwacji oferowanych systemów

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, profesjonalną i sprawną obsługę potwierdzoną Certyfikatem systemu zarządzania jakością zgodnym z normą ISO 9001:2000.

Pragniemy, aby współpraca z nami przynosiła korzyści dla obu stron.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.